Z wizytą w krakowskim ZOO i Muzeum Lotnictwa

Z wizytą w krakowskim ZOO i Muzeum Lotnictwa


Dzisiaj dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III wraz z opiekunami odwiedzili krakowskie ZOO oraz Muzeum Lotnictwa. Było naprawdę wspaniale!

W ogrodzie zoologicznym dzieci miały okazję zobaczyć wiele niezwykłych zwierząt: żyrafy, słonie, małpy, flamingi, tygrysy, lwy, kapibary, zebry, węże, krokodyle i wiele innych. Największe wrażenie na wszystkich zrobiły jednak pingwiny! Nasi uczniowie byli zachwyceni ich eleganckim wyglądem i zabawnymi ruchami. Radość i zachwyt na ich twarzach były bezcenne!

Następnie udaliśmy się do Muzeum Lotnictwa, gdzie podziwialiśmy ponad 200 eksponatów statków powietrznych. Dzieci były zafascynowane historią polskiego lotnictwa i możliwościami techniki. Wiele z nich po raz pierwszy zobaczyło samoloty i śmigłowce z tak bliska!

Na koniec naszej wycieczki odwiedziliśmy McDonald’s, gdzie wszyscy mogliśmy odpocząć i podzielić się wrażeniami przy smacznym posiłku.

To był dzień pełen emocji i niezapomnianych przeżyć. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i już nie możemy doczekać się kolejnej wycieczki!

Skip to content