Uroczyste zakończenie roku 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku 2023/2024


Dziś zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024! Rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą, która wprowadziła nas w podniosły nastrój tego wyjątkowego dnia. Następnie, na boisku szkolnym, Pan Dyrektor serdecznie powitał wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli, po czym wspólnie odśpiewaliśmy hymn szkoły.

W czasie ceremonii wręczono nagrody za osiągnięcia edukacyjne i wzorową frekwencję uczniom poszczególnych klas. Nagrodzono również najlepszych czytelników 📚📚📚. Szczególne wyróżnienia otrzymali uczniowie klasy ósmej za wyjątkowe osiągnięcia edukacyjne 🎓 i sportowe🏆, a ich Rodzice odebrali listy gratulacyjne.

Nie zapomnieliśmy także o podziękowaniach dla Rady Rodziców za nieocenione wsparcie i zaangażowanie w działalność naszej szkoły.

Po uroczystości głównej, w salach uczniowie otrzymali swoje świadectwa szkolne, potwierdzające ich osiągnięcia i zaangażowanie przez ten rok.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych słońca ☀️, radości 😊 i wspaniałych przygód. Niech każdy dzień przynosi nowe, niezapomniane wspomnienia!

Do zobaczenia we wrześniu!

Skip to content