Pożegnanie absolwentów 2024

Pożegnanie absolwentów 2024


🎓✨Dzisiaj odbyła się uroczysta akademia, na której oficjalnie pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów 🎓✨To była niezapomniana uroczystość pełna wzruszeń i radości.

👩‍🎓👨‍🎓 Zaczęliśmy od skeczów przedstawiających scenki z lekcji, które rozbawiły nas do łez, a fragmenty piosenek dopełniały atmosferę. Wszyscy bawiliśmy się świetnie, śmiechom nie było końca!

🎶 Następnie, piękne wykonania piosenek „Aniołom szepnij to” oraz „Nic dwa razy” wprowadziły nas w nostalgiczny nastrój. W tle wyświetlona została prezentacja ze zdjęciami naszej klasy od przedszkola aż do ósmej klasy. Łzy wzruszenia same cisnęły się do oczu, gdy oglądaliśmy te cudowne wspomnienia.

🎬 Kolejnym punktem programu był filmik nagrany przez uczniów, który pokazał, jak wspaniale spędzali wspólny czas. To była naprawdę zgrana klasa, zawsze gotowa do wspierania się nawzajem.

👶 Po filmiku przyszedł czas na pożegnanie przez młodszych kolegów z klasy 7. Przygotowali oni dla naszych absolwentów wyjątkowe niespodzianki.

👑 Odbyła się gala Miss oraz wręczenie Oskarów dla naszych absolwentów. Uczennice klasy 8 otrzymały następujące tytuły:

👑Miss Elegancji: Julka F.

👑Miss Intelektu: Ania

👑Miss Wdzięku: Julka B.

Dziewczynki, jak przystało na Miss, otrzymały pamiątkowe szarfy i diademy 👑, co było podniosłą chwilą. Chłopcy otrzymali statuetki Oskarów 🏆 w różnych kategoriach. Każdy znalazł się na czerwonym dywanie, gdzie w blasku fleszy mógł poczuć ten wyjątkowy moment zakończenia szkoły.

To była naprawdę wyjątkowa chwila, pełna emocji i wspomnień. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Serdecznie podziękowania kierujemy do przybyłych gości. Wasza obecność uczyniła te chwile jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów na dalszej drodze życia i mamy nadzieję, że zawsze będą pamiętać o naszej szkole z uśmiechem na twarzy ❤️

Skip to content