Finał 40 Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego ,,Echa Poetica” i sukces uczennic naszej szkoły

Finał 40 Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego ,,Echa Poetica” i sukces uczennic naszej szkoły


Kolejny wielki sukces Ani i Julii!

Dzisiaj w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu miał miejsce finał 40 Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego ,,Echa Poetica”. Laureatkami konkursu w kategorii uczniów klas 7-8 po raz kolejny zostały: Julia Foryś – I miejsce i Anna Litwińska – II miejsce. Nagrody naszym uczennicom wręczała wicedyrektor Pałacu Młodzieży pani Urszula Baziak oraz wiceprezydent Nowego Sącza pani Magdalena Majka.

Ania i Julia mają niezwykły talent, ale są też bardzo ambitne i pracowite. Od początku edukacji w naszej szkole zawsze chętnie uczestniczą w niemal wszystkich konkursach recytatorskich. Stale doskonalą swoje umiejętności i podejmują się nowych wyzwań. Odpowiedni dobór utworów, łatwość z jaką opanowują teksty, znakomita dykcja i niezwykła umiejętność wywoływania u słuchaczy emocji – zasługują na podziw!

Aniu, Julio! Wkrótce opuścicie mury naszej szkoły. Życząc Wam dalszych sukcesów, z całego serca dziękujemy Wam za wysiłek włożony w przygotowanie się do licznych konkursów, za Wasze zaangażowanie, sukcesy i wspólnie przeżywane emocje.

red. Teresa Wójcik

Skip to content