Dzień Rodziny w naszej szkole

Dzień Rodziny w naszej szkole


DZIEŃ RODZINY ❤️👩‍🦱🙍‍♂️🙍‍♀️🙍🧔❤️

Dzień Rodziny w naszej szkole był pełen wzruszeń i radości. Rozpoczęliśmy od pięknego występu dzieci z oddziału przedszkolnego, które zachwyciły wszystkich swoim śpiewem i recytacją. Mali artyści dali z siebie wszystko, a ich wysiłek został nagrodzony gromkimi brawami 👏👏👏

Kolejnym punktem programu był spektakl teatralny pt. „Przygoda w bibliotece”, przygotowany przez uczniów klas 1-3. Mali aktorzy wspaniale wcielili się w swoje role, prezentując nam zabawną i pouczającą opowieść. Po przedstawieniu nadszedł czas na pokaz taneczny oraz życzenia dla Rodziców, które zostały wyrażone z ogromnym entuzjazmem i sercem ❤️

Następnie zaprezentowali część artystyczną uczniowie klas IV-VIII. Tego dnia odbyła się wyjątkowa gala oskarowa, podczas której doceniono Rodziców w różnych kategoriach. Każdy Rodzic został uhonorowany dyplomem „Oskara” w uznaniu za swoją nieocenioną rolę w życiu dziecka. Ceremonia była pełna wzruszających piosenek, skeczy, a także występów muzycznych – na keyboardzie i skrzypcach. Nie zabrakło też pięknych życzeń, które uczniowie przekazali również języku niemieckim i angielskim, co dodało uroczystości międzynarodowego charakteru.

Na zakończenie, nasi uczniowie obdarowali rodziców własnoręcznie zrobionymi serduszkami, wyrażając w ten sposób swoją wdzięczność i miłość ❤️ To był dzień pełen pięknych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Jeszcze raz życzymy Rodzicom wszystkiego, co najlepsze 🌷🌷🌷

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania tego wyjątkowego dnia. To dzięki Wam mogliśmy wspólnie spędzić czas w tak miłej, rodzinnej atmosferze!

Skip to content